Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a folyamatosan romló járványügyi helyzetre való felkészülés érdekében a következő intézkedések kerülnek bevezetésre iskolánkban 2020. nov. 11-től:

Az elmúlt tanév során tanúsított szabálykövető szülői magatartásuknak köszönhetően a védekezés az iskolánkban sikeres volt, melyet szeretnénk a jövőben is megőrizni. A továbbiakban is számítunk a támogatásukra, és köszönjük az együttműködésüket!

                                                                                                                         Bárány Jánosné  

                                                                                                                         intézményvezető                                                                                                                                                                                                                                         

Ez az oldal a SPEEDPAGE weboldal készítővel készült